вища математика логістики
Ми добре знаємо умови, в яких працюємо, і робимо все, щоб наші клієнти отримували таке ж задоволення від співпраці з ТОВ «Столес Лоджистік», як і від роботи з кращими європейськими компаніями

Морські контейнерні перевезення

Фрахт, узгодження, коносамент

Морські контейнерні перевезення – це область експедирування, що вимагає знання багатьох суміжних дисциплін і високого професіоналізму. Варто брати до уваги і те, що морський транспорт має свою специфіку організації роботи. І це ті вимоги, відповідно до яких формується команда наших фахівців. Як ці якості реалізуються на практиці? Судіть самі.

Під час фрахтування контейнерів, ми давно і тісно співпрацюємо з більшістю світових судноплавних контейнерних ліній, що представлені в Україні. Ми знаємо їхні сильні і слабкі сторони. Китай, Європа, Північна, Південна Америка – порти у будь-якій частині світу добре знайомі нашим фахівцям з планування. Це дозволяє пропонувати нашим клієнтам оптимальні строки доставки та вигідні фрахтові ставки, планувати конкретні логістичні ланцюжки з урахуванням особливостей роботи кожної лінії. При необхідності, ми добиваємося у лінії додаткового вільного часу в порту призначення, захищаємо інтереси клієнта з інших можливих позицій.

Експедирування в порту. На цьому етапі не відбувається переміщення вантажу, але це один із самих складних і відповідальних етапів експедирування. Ця робота вимагає знання специфіки роботи галузі та усіляких контролюючих органів країни відправника. Вона пов’язана з великою кількістю узгоджень та віз з боку державних служб і з боку інших учасників транспортного процесу. З цією специфікою добре знайомі наші співробітники, оскільки всю роботу з експедирування контейнерів у портах Одеса та Чорноморськ ми здійснюємо самі, без залучення посередників. Багаторічний досвід роботи, відстеження поточних змін у законодавстві та галузевих інструкціях, добрі робочі відносини з портовими службами і налагоджена схема взаємодії зводять до мінімуму можливі помилки і непередбачені проблеми під час експедирування вашого вантажу.

Міжнародні морські перевезення контейнерів мають ряд особливостей для кожного вантажу, що перевозиться, і вимагають чіткого планування. Так, наприклад, перевезення зерна в контейнерах при довгих переходах судна пов’язано з небезпекою промокання вантажу. Для попередження цього ризику ми звертаємося в лінію з проханням про навантажування контейнерів із зерном в підпалубний простір. А, наприклад, небезпечні вантажі в контейнерах повинні забезпечуватися додатковою документацією. Морське перевезення такого вантажу узгоджується з лінійним агентом в кожному конкретному випадку. В лінію надаються IMO та UN номера вантажу за міжнародною класифікацією, додатково видається аварійна карта перевезення небезпечних вантажів – MSDS. Все це робиться ще до того, як вантажні митні декларації подаються на оформлення.

Морські контейнерні перевезення

Морські перевезення повинні забезпечуватися точно визначеним пакетом супровідних документів. Це запорука мінімізації ризиків і успішного оформлення вантажу в порту призначення.

Наші співробітники приділяють особливу увагу деталям в коносаменті, оскільки цей документ відіграє ключову роль у транспортному процесі та є заставним документом. Зазвичай, виходячи з інструкцій замовника, видається чорнова копія (draft Bill of Lading), цю проформу документа ми відсилаємо клієнту електронною поштою. Після підтвердження і відплиття судна видається оригінал коносамента. Подальші коригування у вже виданий коносамент можливі тільки при здачі лінійному агенту трьох оригіналів. Але в деяких випадках коносаменти не видаються. Їх замінює телекс-реліз, що видається лінійним агентом в порту відправлення на підставі інструкцій експедитора. Цей документ в електронному вигляді відправляється лінійному агенту в порту призначення. Його можна коригувати у будь-який момент часу без зайвих витрат.

Морське перевезення вантажу в контейнері забезпечує високий рівень збереження вантажу і мінімальні ризики. Але, при необхідності, наші менеджери підкажуть оптимальну схему страхування і візьмуть на себе оформлення необхідних документів.

Універсальність, збереження, швидкість

Найбільш перспективним і пріоритетним способом доставки вантажів на сьогоднішній день є контейнерні перевезення. Перевезення контейнерів затребуване не тільки великими торговельними компаніями, а й підприємствами середньої та малої ланки, що здійснюють імпорт і експорт продукції.

Більшість клієнтів обирають саме контейнерні перевезення завдяки явним перевагам:

  • збереження вантажу. Жорстка конструкція контейнера захищає вантаж від можливої деформації під час вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування. Наявність вентиляції дозволяє підтримати необхідний режим перевезення. Герметичність контейнера зберігає вантаж від попадання вологи;
  • скорочення термінів на вантажно-розвантажувальні роботи, за рахунок чого скорочується час доставки вантажів;
  • можливість перевезення будь-якого вантажу, включаючи небезпечні, швидкопсувні, наливні, великотоннажні та негабаритні вантажі;
  • універсальність. Контейнер можна перевозити автомобільним, залізничним і морським транспортом, що дозволяє скоротити витрати часу і грошей на доставку вантажу до кінцевого пункту вивантаження;
  • можливість доставки збірних вантажів;
  • комп’ютеризація управління процесом доставки.

Перевезення контейнерів можливе будь-яким видом транспорту. Його вибір залежить від особливості вантажу і відстані, на яку вантаж повинен бути перевезений. Від цього ж залежить і ціна на транспортування вантажу.

Контейнерні вантажоперевезення автотранспортом найбільш затребувані при переміщенні продукції на території України.

Морські контейнерні вантажні перевезення сьогодні пов’язують більшість країн світу, роблять доставку вантажів з США або з Китаю в Україну максимально ефективними.

Важливу роль у морських контейнерних перевезеннях грає компанія-експедитор. Вона є важливою сполучною ланкою між основними учасниками транспортного процесу. Експедитор – це той, хто захищає інтереси замовника на всьому шляху проходження вантажу. Він завжди обізнаний щодо всіх нововведень у митному законодавстві, вміє оперативно вирішувати труднощі, що виникають в процесі доставки вантажу. Саме такою компанією є ТОВ «Столес Лоджистік», що знаходиться в Одесі.

Якщо ви користуєтесь послугами нашої компанії, можете бути впевнені в тому, що вантаж буде доставлений адресату точно в обумовлений термін і з повним збереженням. Фахівці компанії повністю контролюють процес завантаження-розвантаження продукції та оформлення всієї необхідної супровідної документації.

Ми пропонуємо послуги з транспортування морем наливних вантажів за допомогою спеціальної тари – флексітанків, які розміщуються всередині контейнерів. Це виводить міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів на новий рівень.

Компанія «Столес Лоджистік» за час успішної роботи у сфері міжнародних перевезень значно підвищила свій професійний рівень. Наразі ми раді запропонувати своїм клієнтам вигідні умови транспортування вантажів, індивідуальний підхід та якісне обслуговування.

Дивіться також
Доставка контейнерів з США
Міжнародні перевезення
Рефрижераторні перевезення
Експедирування в порту
Експорт зерна та сільгосппродукції
Експорт контейнерів з України
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.