Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Ми добре знаємо умови, в яких працюємо, і робимо все, щоб наші клієнти отримували таке ж задоволення від співпраці з ТОВ «Столес Лоджистік», як і від роботи з кращими європейськими компаніями

Морські контейнерні перевезення

Фрахт, узгодження, коносамент

Морські контейнерні перевезення – це область експедирування, що вимагає знання багатьох суміжних дисциплін і високого професіоналізму. Варто брати до уваги і те, що морський транспорт має свою специфіку організації роботи. І це ті вимоги, відповідно до яких формується команда наших фахівців. Як ці якості реалізуються на практиці? Судіть самі.

Під час фрахтування контейнерів, ми давно і тісно співпрацюємо з більшістю світових судноплавних контейнерних ліній, що представлені в Україні. Ми знаємо їхні сильні і слабкі сторони. Китай, Європа, Північна, Південна Америка – порти у будь-якій частині світу добре знайомі нашим фахівцям з планування. Це дозволяє пропонувати нашим клієнтам оптимальні строки доставки та вигідні фрахтові ставки, планувати конкретні логістичні ланцюжки з урахуванням особливостей роботи кожної лінії. При необхідності, ми добиваємося у лінії додаткового вільного часу в порту призначення, захищаємо інтереси клієнта з інших можливих позицій.

Експедирування в порту. На цьому етапі не відбувається переміщення вантажу, але це один із самих складних і відповідальних етапів експедирування. Ця робота вимагає знання специфіки роботи галузі та усіляких контролюючих органів країни відправника. Вона пов’язана з великою кількістю узгоджень та віз з боку державних служб і з боку інших учасників транспортного процесу. З цією специфікою добре знайомі наші співробітники, оскільки всю роботу з експедирування контейнерів у портах Одеса та Чорноморськ ми здійснюємо самі, без залучення посередників. Багаторічний досвід роботи, відстеження поточних змін у законодавстві та галузевих інструкціях, добрі робочі відносини з портовими службами і налагоджена схема взаємодії зводять до мінімуму можливі помилки і непередбачені проблеми під час експедирування вашого вантажу.

Міжнародні морські перевезення контейнерів мають ряд особливостей для кожного вантажу, що перевозиться, і вимагають чіткого планування. Так, наприклад, перевезення зерна в контейнерах при довгих переходах судна пов’язано з небезпекою промокання вантажу. Для попередження цього ризику ми звертаємося в лінію з проханням про навантажування контейнерів із зерном в підпалубний простір. А, наприклад, небезпечні вантажі в контейнерах повинні забезпечуватися додатковою документацією. Морське перевезення такого вантажу узгоджується з лінійним агентом в кожному конкретному випадку. В лінію надаються IMO та UN номера вантажу за міжнародною класифікацією, додатково видається аварійна карта перевезення небезпечних вантажів – MSDS. Все це робиться ще до того, як вантажні митні декларації подаються на оформлення.

Морські контейнерні перевезення

Морські перевезення повинні забезпечуватися точно визначеним пакетом супровідних документів. Це запорука мінімізації ризиків і успішного оформлення вантажу в порту призначення.

Наші співробітники приділяють особливу увагу деталям в коносаменті, оскільки цей документ відіграє ключову роль у транспортному процесі та є заставним документом. Зазвичай, виходячи з інструкцій замовника, видається чорнова копія (draft Bill of Lading), цю проформу документа ми відсилаємо клієнту електронною поштою. Після підтвердження і відплиття судна видається оригінал коносамента. Подальші коригування у вже виданий коносамент можливі тільки при здачі лінійному агенту трьох оригіналів. Але в деяких випадках коносаменти не видаються. Їх замінює телекс-реліз, що видається лінійним агентом в порту відправлення на підставі інструкцій експедитора. Цей документ в електронному вигляді відправляється лінійному агенту в порту призначення. Його можна коригувати у будь-який момент часу без зайвих витрат.

Морське перевезення вантажу в контейнері забезпечує високий рівень збереження вантажу і мінімальні ризики. Але, при необхідності, наші менеджери підкажуть оптимальну схему страхування і візьмуть на себе оформлення необхідних документів.

Універсальність, збереження, швидкість

Найбільш перспективним і пріоритетним способом доставки вантажів на сьогоднішній день є контейнерні перевезення. Перевезення контейнерів затребуване не тільки великими торговельними компаніями, а й підприємствами середньої та малої ланки, що здійснюють імпорт і експорт продукції.

Більшість клієнтів обирають саме контейнерні перевезення завдяки явним перевагам:

  • збереження вантажу. Жорстка конструкція контейнера захищає вантаж від можливої деформації під час вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування. Наявність вентиляції дозволяє підтримати необхідний режим перевезення. Герметичність контейнера зберігає вантаж від попадання вологи;
  • скорочення термінів на вантажно-розвантажувальні роботи, за рахунок чого скорочується час доставки вантажів;
  • можливість перевезення будь-якого вантажу, включаючи небезпечні, швидкопсувні, наливні, великотоннажні та негабаритні вантажі;
  • універсальність. Контейнер можна перевозити автомобільним, залізничним і морським транспортом, що дозволяє скоротити витрати часу і грошей на доставку вантажу до кінцевого пункту вивантаження;
  • можливість доставки збірних вантажів;
  • комп’ютеризація управління процесом доставки.

Перевезення контейнерів можливе будь-яким видом транспорту. Його вибір залежить від особливості вантажу і відстані, на яку вантаж повинен бути перевезений. Від цього ж залежить і ціна на транспортування вантажу.

Контейнерні вантажоперевезення автотранспортом найбільш затребувані при переміщенні продукції на території України.

Морські контейнерні вантажні перевезення сьогодні пов’язують більшість країн світу, роблять доставку вантажів з США або з Китаю в Україну максимально ефективними.

Важливу роль у морських контейнерних перевезеннях грає компанія-експедитор. Вона є важливою сполучною ланкою між основними учасниками транспортного процесу. Експедитор – це той, хто захищає інтереси замовника на всьому шляху проходження вантажу. Він завжди обізнаний щодо всіх нововведень у митному законодавстві, вміє оперативно вирішувати труднощі, що виникають в процесі доставки вантажу. Саме такою компанією є ТОВ «Столес Лоджистік», що знаходиться в Одесі.

Якщо ви користуєтесь послугами нашої компанії, можете бути впевнені в тому, що вантаж буде доставлений адресату точно в обумовлений термін і з повним збереженням. Фахівці компанії повністю контролюють процес завантаження-розвантаження продукції та оформлення всієї необхідної супровідної документації.

Ми пропонуємо послуги з транспортування морем наливних вантажів за допомогою спеціальної тари – флексітанків, які розміщуються всередині контейнерів. Це виводить міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів на новий рівень.

Компанія «Столес Лоджистік» за час успішної роботи у сфері міжнародних перевезень значно підвищила свій професійний рівень. Наразі ми раді запропонувати своїм клієнтам вигідні умови транспортування вантажів, індивідуальний підхід та якісне обслуговування.

Дивіться також
Залізничне перевезення контейнерів
Міжнародні перевезення
Стафіювання контейнеру
Фрахтування контейнерів
Доставка авто з США, агентська закупка
Експедирування в порту
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.