Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Обратки та Ж \ Д перевезення - зона ризику при транспортуванні вантажів контейнерами. Ми знайшли рішення, як додатково убезпечити ваш вантаж від крадіжки та зберегти ваші нерви, час і гроші.

Перевезення контейнерів з GPS-замками

Повний контроль за вантажем у процесі наземного перевезення

GPS- замок – це електронний пристрій для забезпечення безпеки і збереження вантажу під час перевезення. З його допомогою можна відстежувати переміщення контейнера з вантажем у режимі онлайн, контролювати температурний режим і своєчасно виявити будь-які дії, спрямовані на спробу розкрити контейнер.

Наша компанія перша в Україні почала використовувати власні GPS-замки для контейнерних перевезень, оскільки почастішали випадки крадіжки вантажів перевізниками-приватниками. Зазвичай розкрадання контейнера відбувається, коли в логістичному ланцюжку з’являються водії, що працюють за разовим договором перевезення. Часом їх неможливо виключити з процесу, оскільки використання попутного автотранспорту з порожнім обладнанням потрібного типу і необхідної контейнерної лінії («обраток») значно знижує витрати на контейнерні перевезення.

Ті, хто займаються крадіжкою вантажів, знають способи витягти вміст контейнера так, щоб не пошкодити лінійну пломбу, при цьому вкрадене замінюється мішками з землею або іншим наповнювачами, ідентичними за вагою. В результаті пропажа виявляється лише в порту вивантаження, через кілька тижнів після події та далеко за межами України. З’ясування обставин в цьому випадку стає вкрай проблематичним.

Уникнути таких ситуацій можна за допомогою GPS-замків компанії «Столес Лоджистік». Пристрій зроблено з металу, запірна частина – з високовуглецевої сталі. У замок вбудований спеціальний датчик. Він фіксує удари і вібрацію, яка виникає при спробі розпиляти або будь-яким іншим несанкціонованим способом відкрити замок. Пристрій забезпечений додатковими датчиками контролю температури та цілісності запірного механізму. При будь-якому відхиленні показників від норми передається сигнал тривоги, який фіксують наші співробітники.

Перевезення контейнерів з GPS-замками

Для того щоб забезпечити безпеку вантажу наших клієнтів, «Столес Лоджистік» вже закупила більше 100 GPS-замків. Переваги нашіх замків:

  • GSM і GPS позиціонування в режимі реального часу з записом треку, фіксуванням швидкості пересування, а також часу і тривалості зупинок;
  • Можливість віддаленого закриття і розблокування GPS-замку через термінал управління або SMS. Управління замком здійснює оператор компанії «Столес Лоджистік»;
  • Сигнал тривоги у разі порушення цілісності замка, перевищення рівня вібрації або перевищення заданих температурних лімітів;
  • Батарея ємністю 20000 mAh, яка забезпечує живлення замку протягом 20 днів;
  • Рівень захисту IP67.

Використання GPS-замків дає нашим клієнтам наступні переваги:

  • Можливість завжди бути в курсі про місцезнаходження контейнера і маршрут перевезення;
  • Надійний захист від крадіжки вантажу під час транспортування контейнера ж\ д або автомобільним транспортом;
  • Оперативне сповіщення про можливе несанкціоноване відкриття контейнера;
  • Додаткова доказова база у разі крадіжки вантажу.

GPS-замок – це інноваційне рішення, яке допоможе вам зберегти спокій і забезпечити збереження вантажу від пункту завантаження до пункту розвантаження.

Дивіться також
Залізничне перевезення контейнерів
Доставка контейнерів з США
Експорт зерна та сільгосппродукції
Митне очищення
Експорт контейнерів з України
Флексітанки, експорт олії
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.