Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Короткий шлях для Вашого авто

Доставка авто з США, агентська закупка

Ви обрали, ми придбали та привезли

Ви тут, тому що Вам вже потрібна доставка автомобіля з США. Або Ви замислилися про те, щоб привезти з Америки мотоцикл. А можливо, знайшли вигідну пропозицію накатної техніки на американському ринку і плануєте її перевезення. В такому випадку, все, що Вам залишається, – це обрати вподобаний транспортний засіб в Америці, решта – за нами.

При тому, що ми давно і професійно займаємося перевезеннями техніки в контейнерах, кожна операція доставки автомобіля з Північної Америки в Україну для нас, як і раніше, являє собою індивідуальний мініпроект.

Робота починається з підбору оптимального способу розміщення транспортного засобу в контейнері. Від цього буде в першу чергу залежати збереження автомобіля на шляху і на протязі вантажно-розвантажувальних операцій. Взагалі, ми не обмежені вантажопідйомністю контейнера і можемо завантажити до нього будь-яку техніку, що поміщається за габаритами. Якщо мова про легкові автомобілі, наприклад, то в стандартному 40-футовому контейнері можна розмістити 4 маленьких авто гольф-класу, 3 седана (наприклад BMW 5-серії), 2 пікапа (наприклад Ford F-150) або 2 авто бізнес класу (наприклад Mercedes-Benz S-класу). Кожна ситуація вимагає споруди метало-дерев’яного каркаса під задачу, відповідного способу кріплення, надійної фіксації стропами для компенсації морської качки і безпечного проходження можливих штормів. Грамотне проектне рішення на цьому етапі попередньо вирішує два завдання: надійності і мінімізації оплати перевезення. Але, якщо ваш вибір припав на раритетний або елітний автомобіль, ми порадимо змістити баланс на користь посилення безпеки перевезення і обрати варіант транспортування автомобіля з США в окремому 20-футовому контейнері з екстранадійною фіксацією.

По-друге, під час планування маршруту проходження вантажу ми звернемо увагу на кожен транзитний порт і заздалегідь поставимо ці точки на особливий контроль – адже якщо пропустити пересадку контейнера, термін доставки може вийти за межи проектного на кілька тижнів. А для перевезення накатної техніки увага до портів перевантаження важлива ще й тому, що це додатковий ризик при переміщенні транспортного засобу з лафета або трейлера на стаффіровочні майданчики, навантаження та вивантаження з контейнера, що кожного разу повинні бути виконані в суворій відповідності з нашим регламентом. Накатна автотехніка, тобто та, що може рухатися своїм ходом, теж вимагає індивідуального підходу. До цієї категорії вантажів відносяться трактори, екскаватори, крани, комбайни, бульдозери, самохідні бурові установки, будь-який інший колісний і гусеничний спецтранспорт, що часто не вписується за габаритами в стандартні морські контейнери. Відповідно, при плануванні маршруту потрібно закладати можливість використання судна “ро-ро” (roll-on / roll-off), з функцією горизонтального навантаження і похилою рампою, включення в схему Мафі-трейлерів (або, інакше, ролл-трейлерів), флетраков . А при покупках на північноамериканських торгових автомайданчиках з необхідністю доставки техніки до порту і відвантаження залізницею, потрібно враховувати ще й обмеження конкретного залізничного перевізника, який має свою рамку габаритності.

Третій етап формування проекту перевезення вашого транспортного засобу – підготовка, прорахунок і оформлення документального супроводу, включаючи мита, митні збори, акцизи і податки. Ретельність і грамотність на цьому етапі теж визначить підсумкову відповідність плановим термінами і вартість логістичної операції, дозволить уникнути затримок при перевантаженнях і отриманні техніки у порту призначення.

Нарешті, узгодження з вами виду і розміру, оформлення страховки вантажу. Тут теж ми допоможемо зважити розумний ризик і оцінити його оптимальним страховим збором, з урахуванням всіх описаних факторів конкретного логістичного проекту.
Як бачите, робота завжди по-своєму унікальна і тільки багатий досвід розробки і супроводу таких мініпроектів дозволяє нам впевнено казати про завжди гарантований та передбачуваний результат доставки автотехніки з США зі “Столес Лоджистік”.

Доставка авто з США, агентська закупка

А якщо ви довірите нам весь комплекс дій, пов’язаний з придбанням авто на торгових майданчиках США і Канади, ви отримаєте ще й наші переваги в роботі з перевіреними дилерами цих країн. Математичні розрахунки переконливо доводять вигоду звернення до професійного агента, комісія за послуги якого виявляється, як правило, нижче цінової переваги, що дилери напрацьовують на своїх ринках, за рахунок обсягів і багаторічних зв’язків.

Отже, ми відкрито і детально описали для вас основи нашого алгоритму роботи щодо доставки авто з Америки і Канади. Але, звичайно, це лише основи і ми не пропонуємо вам вірити на слово. Переконайтеся у всьому сказаному при особистому зверненні до фахівців “Столес Лоджистік” ще на етапі попереднього планування операції, і ми будемо раді підтвердити свої заяви ділом.

Пишіть, телефонуйте, Ваша американська машина вже чекає на Вас!

Ви купили, ми привезли

Від нас:

  • професіонали логістики, досвід, знання специфіки;
  • відповідальне експедирування;
  • розмитнення, комплексне оформлення, доставка до двері;
  • прозора звітність, тільки обгрунтовані витрати;
  • свій представник в США з багатим досвідом відвантаження авто в контейнерах, в тому числі дорогих і раритетних;
  • партнерська мережа дилерів в США і Канаді для закупівлі авто за вимогами;
  • оптимальна ціна, виправдана комісія;
  • перевірка по VIN-коду через систему Carfax (єдиний в США реєстр всіх страхових подій).

Вага не важлива, важливі габарити

Легкові авто, мотоцикли, накатна техніка (навантажувачі та спецтранспорт), вантажні пікапи. Ми завантажимо і відправимо все, що поміститься в контейнер.

Основні торгові майданчики в США, де Ви зможете знайти своє авто:
www.copart.com
www.autotrader.com
www.manheim.com
www.iaai.com

Дивіться також
Рефрижераторні перевезення
Доставка контейнерів з США
Оформлення документів в порту
Фрахтування контейнерів
Експедирування в порту
Перевезення небезпечних вантажів
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.