Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Різноманітні види транспорту і складні маршрути - одна відповідальність, одна компанія

Мультимодальні перевезення

Змішані вантажоперевезення точно в строк

Багато компаній, що працюють в різних областях комерційної діяльності, часто стикаються з необхідністю використання декількох видів транспорту для доставки своїх вантажів з однієї точки в іншу. Професійні логісти називають такі переміщення мультимодальними, серед замовників вони зазвичай більш відомі як змішані перевезення.

Мультимодальні перевезення належать до найбільш відповідальних логістичних операцій, оскільки вимагають особливого контролю на всьому шляху проходження вантажу. ТОВ «Столес Лоджистік» забезпечить безперебійне проходження всіх етапів змішаних перевезень в будь-яких необхідних вам варіантах:

  • Доставка партій товарів від постачальників до одержувача (від дверей до дверей). Найчастіше з метою зниження накладних витрат вантаж відправляється наземним транспортом до найближчого морського контейнерного термінала. Потім його завантажують у контейнера і відправляють морем в порт призначення, де його вже чекають представники нашої компанії. Після вивантаження з борту судна контейнер потрапляє на автомобільний або залізничний транспорт і продовжує свій шлях до складу одержувача.
  • Перевезення негабаритних і великовагових вантажів. У цьому випадку, часто буває необхідно розформовувати вантажні партії в порту перевалки і доставляти їх до складу одержувача спеціалізованим транспортом.
  • Транспортування зерна на експорт. У цьому транспортному ланцюжку залучені два види автомобільного транспорту. Це автомобілі-зерновози, які доставляють вантаж від фермера на термінал, де вантаж буде стафіруватися в контейнер. І після перевалки зерна, контейнер вантажиться на автомобіль-контейнеровоз і доставляється в порт відвантаження.

Мультимодальні перевезення

Компанія «Столес Лоджистік» працює на ринку транспортних послуг з 2005 року і має великий досвід організації найскладніших варіантів вантажоперевезень. Як один з лідерів у своїй галузі, ми забезпечуємо нашим клієнтам найкращі умови:

  • індивідуальний підхід. Ми здійснимо будь-яке перевезення так, як потрібно саме вам;
  • відповідальність. Вам не доведеться розбиратися з різними транспортними службами, всі питання на всіх етапах вирішуємо ми;
  • всі напрямки. Ми здійснюємо контейнерні мультимодальні перевезення з Європи, Азії та Америки;
  • теплі стосунки з операторами авто, морських і залізничних перевезень. Великий досвід і знання специфіки їх роботи дозволяє нам організовувати оптимальні маршрути проходження вантажів, заощаджуючи ваші гроші.

Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте найвигідніше перевезення ваших вантажів. Від вас потрібні тільки супровідні документи на вантаж і координати початкової і кінцевої точки його прямування. Все інше ми зробимо самі.

Дивіться також
Фрахтування контейнерів
Доставка контейнерів з Китаю
Стафіювання контейнеру
Залізничне перевезення контейнерів
Морські контейнерні перевезення
Доставка авто з США, агентська закупка
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.