Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Можливо, хтось запропонує вам трохи меншу ціну, це означає, що ваше замовлення не відпрацюють так швидко і відповідально, як в ТОВ «Столес Лоджистік»

Автомобільні контейнерні перевезення

Власний транспорт, «зворотки», контроль

Оптимізація перевезення порожніх і навантажених контейнерів наземним транспортом – одне із завдань, що вимагають пильної уваги та оперативного реагування експедитора. Довіривши роботу менеджерам ТОВ «Столес Лоджистік», ви можете розраховувати на постійний контроль за рухом вашого вантажу при використанні автомобільного та залізничного транспорту.

Парк власних сучасних контейнеровозів дає нам можливість маневру при формуванні загальної ставки експедирування та служить основою впевненості у виконанні затверджених строків доставки контейнерів до порту навантаження. Весь автотранспорт обладнаний GPS модулями, що дозволяє віддалено спостерігати за рухом вантажу. Підготовлені водії знають, на що звертати увагу при взятті порожнього контейнера і підтримують оперативний зв’язок з диспетчерами на всьому шляху прямування. Ми також надаємо своїм клієнтам спеціалізований транспорт: автовози для перевезення накатної техніки, контейнеровози з «дженсетами» (автономний дизель генератор) для транспортування рефрижераторних контейнерів, вантажні автомобілі ADR для перевезення небезпечних вантажів і тягачі, що дозволяють перевозити негабаритні вантажі та великовагові цистерни (tank container).

Автомобільні контейнерні перевезення

Автомобільні перевезення контейнерів – це важлива частина мультимодального перевезення. Міжнародні контейнерні перевезення починаються з подачі порожнього обладнання до місця навантаження, і це завдання забезпечує наземний транспорт, залізничний чи автомобільний. А правильний логістичний підхід на етапі планування наземного транспортування дозволяє заощадити кошти і час. Планування подачі автотранспорту під навантаження відбувається з урахуванням дати приходу судна і тимчасових витрат після здачі в порт. Так ми мінімізуємо можливі простої і витрати на зберігання вантажу в порту відправлення.

Ще один шлях зниження витрат на контейнерні перевезення – використання автотранспорту з порожнім обладнанням потрібного типу («звороток»). У процесі виконання експедиторського контракту проводиться моніторинг наявності відповідного автотранспорту, що рухається в попутному напрямку. Якщо вдається знайти «фури-зворотки», ми економимо час і гроші на подачі і взятті порожнього контейнера, оскільки він вже знаходиться на машині.

Обов’язковою умовою якісного експедирування є, звичайно, надійне зберігання вантажу. Як правило, навантажений контейнер пломбується в присутності сюрвейєра або нашого представника. Далі, під лінійною пломбою, автотранспортом доставляється в порт і здається на контейнерний термінал. Але, на вашу вимогу, ми беремо на себе організацію охорони вантажів під час перевезення та перевалювання.

Дивіться також
Імпорт контейнерів в Україну
Рефрижераторні перевезення
Фрахтування контейнерів
Доставка вантажів від дверей до дверей
Експедирування в порту
Логістичні послуги
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.