Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Створення синергії транспортного процесу

Експедирування в порту

Внутрішньопортове експедирування, повний комплекс послуг

Надання експедиторських послуг передбачає комплекс заходів щодо розробки схеми маршруту для мінімізації часу перебування вантажу в дорозі, планування всього транспортного процесу і підготовки та оформлення всіх необхідних документів. Відправник може організувати завантаження контейнерів безпосередньо на власному складі або доставити продукцію до портів Чорноморськ чи Одеса. На територію терміналу товар привозиться в контейнерах, де він очікує своєї черги розміщення на судні.

Внутрішньопортове експедирування – найскладніша частина транспортування контейнера. Це пов’язано з великою кількістю необхідних погоджень і віз, як з боку державних служб, так і з боку інших учасників транспортного процесу. Експедирування контейнерів має свою специфіку, з якою добре знайомі наші співробітники. Багаторічний досвід наших експедиторів і налагоджена схема роботи зводять до мінімуму можливі помилки і непередбачені проблеми.

Наша транспортно-експедиторська фірма, що добре зарекомендувала себе, стане надійним помічником для компанії, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність з використанням морських контейнерних перевезень. Проблеми в процесі експедирування контейнера.

Експедирування в порту

Міжнародне експедирування вантажів дає можливість повністю контролювати місцезнаходження товарів в дорозі. Морське перевезення можуть тривати до двох місяців. Експедиторська компанія постійно стежить за переміщеннями контейнерів. Особливо це важливо в тих випадках, коли вантаж слідує транзитом через закордонні порти, де його перевантажують на інші судна.

Добре зарекомендувала себе наша транспортно – експедиторська фірма стане надійним помічником для компанії, яка здійснює зовнішньоекономічну діяльність морськими контейнерними перевезеннями.

Дивіться також
Флексітанки, експорт олії
Доставка контейнерів з США
Міжнародні перевезення
Морські контейнерні перевезення
Рефрижераторні перевезення
Автомобільні контейнерні перевезення
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.