вища математика логістики
Створення синергії транспортного процесу

Експедирування в порту

Внутрішньопортове експедирування, повний комплекс послуг

Надання експедиторських послуг передбачає комплекс заходів щодо розробки схеми маршруту для мінімізації часу перебування вантажу в дорозі, планування всього транспортного процесу і підготовки та оформлення всіх необхідних документів. Відправник може організувати завантаження контейнерів безпосередньо на власному складі або доставити продукцію до портів Чорноморськ чи Одеса. На територію терміналу товар привозиться в контейнерах, де він очікує своєї черги розміщення на судні.

Внутрішньопортове експедирування – найскладніша частина транспортування контейнера. Це пов’язано з великою кількістю необхідних погоджень і віз, як з боку державних служб, так і з боку інших учасників транспортного процесу. Експедирування контейнерів має свою специфіку, з якою добре знайомі наші співробітники. Багаторічний досвід наших експедиторів і налагоджена схема роботи зводять до мінімуму можливі помилки і непередбачені проблеми.

Наша транспортно-експедиторська фірма, що добре зарекомендувала себе, стане надійним помічником для компанії, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність з використанням морських контейнерних перевезень. Проблеми в процесі експедирування контейнера.

Експедирування в порту

Міжнародне експедирування вантажів дає можливість повністю контролювати місцезнаходження товарів в дорозі. Морське перевезення можуть тривати до двох місяців. Експедиторська компанія постійно стежить за переміщеннями контейнерів. Особливо це важливо в тих випадках, коли вантаж слідує транзитом через закордонні порти, де його перевантажують на інші судна.

Добре зарекомендувала себе наша транспортно – експедиторська фірма стане надійним помічником для компанії, яка здійснює зовнішньоекономічну діяльність морськими контейнерними перевезеннями.

Дивіться також
Стафіювання контейнеру
Фрахтування контейнерів
Митне очищення
Експорт зерна та сільгосппродукції
Доставка вантажів від дверей до дверей
Оформлення документів в порту
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.