Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Те, що для інших інновація, для нас - повсякденна норма

Флексітанки, експорт олії

Можливості, переваги

Актуальним трендом в логістиці сьогодні є використання флексітанків (flexitank) для транспортування рослинних олій, технічних рідин та інших наливних вантажів.

ТОВ «Столес Лоджистік» – одна з небагатьох компаній, що пропонують транспортування наливних вантажів із застосуванням цієї технології.

Флексітанк – це спеціалізована тара, багатошаровий вкладиш з харчового поліетилену, який встановлюється в стандартний морський двадцятифутовий контейнер. Для заповнення вантажем флексітанк обладнаний заливною горловиною з клапаном. Вага флексітанка 60 кг, вантажна місткість 24 куб.м, розташування заливної горловини може бути верхнім або нижнім.

Використання флексітанків дозволяє істотно знизити собівартість перевезення вантажів завдяки високій ефективності використання контейнера, збільшує швидкість навантаження і вивантаження. Флексітанки широко використовуються в Україні для експорту соняшникової олії.

Але робота з цим видом тари вимагає досвіду й особливої уваги до обладнання. Володіючи цим досвідом, співробітники нашої компанії відбирають для установки флексітанків тільки чисті і неушкоджені контейнери. Перед установкою флексітанка ретельно перевіряється поверхня контейнера на наявність можливих шорсткостей і нерівностей, які можуть пошкодити вкладиш. Після вибору контейнера стінки обшиваються гофрокартоном. Потім встановлюється заздалегідь приготована металева конструкція для забезпечення додаткової жорсткості при транспортуванні. Тильна стінка зашивається сепарацією і тільки після цього флексітанк готовий до використання.

Для забезпечення збереження вантажу ми використовуємо тільки високоякісні сертифіковані п’ятишарові флексітанки.

Дивіться також
Доставка контейнерів з Китаю
Морські контейнерні перевезення
Мультимодальні перевезення
Фрахтування контейнерів
Доставка контейнерів з США
Автомобільні контейнерні перевезення
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.