Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Якщо у вас є вантаж, який не можна перевезти контейнером – здивуйте нас

Стафіювання контейнеру

Будь-які вантажі, повний цикл

Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Вінниця, Миколаїв – всі великі міста і, звичайно, порти України охоплені мережею маршрутів нашої компанії. Сучасні технології і техніка навантаження дозволяють перевозити контейнерами практично будь-які вантажі в будь-якому напрямку. І навіть транспортування традиційно наливних або сипучих вантажів деколи виявляється вигідніше або більш переважне при використанні контейнерів.

Насипні, наливні, штучні вантажі, негабаритні, швидкопсувні, небезпечні й токсичні, легкові автомобілі в контейнерах – у нас є досвід роботи по всіх цих позиціях. Наші експедитори враховують особливості роботи з цими видами вантажу, і ви можете бути спокійні за його збереження.

Зокрема, зараз ми пропонуємо нашим клієнтам транспортування рослинних олій, технічних рідин та інших наливних вантажів з використанням флексітанків. Це спеціалізована тара, багатошаровий вкладиш з харчового поліетилену, який встановлюється в стандартний морський двадцятифутовий контейнер. Сертифіковані п’ятишарові флексітанки вантажною місткістю 24 куб.м. допомагають знизити собівартість перевезення і збільшити швидкість вантаження і вивантаження.

Експорт зерна навалом в контейнерах також має свою специфіку. Так, наприклад, коли автотягач нашої компанії забирає контейнер під завантаження сільгосппродукцією, водій оглядає його на предмет ушкоджень, внутрішніх забруднень і запаху. Готується сепарація з дощок. Якщо потрібне додання силікагелю або інших хімічних речовин для безпечних умов перевезення конкретного вантажу, ми організуємо і контролюємо цей процес.

На вашу вимогу ми замовляємо сюрвейєра, який в момент навантаження вантажу в контейнер здійснює контроль якості і кількості вантажу, після чого, якщо це необхідно, здійснюється фумігація.

Стафіювання контейнеру

При експедируванні легкових автомобілів, які прибули в морських контейнерах, ми організуємо їх розформування і подальше транспортування «своїм ходом» або за допомогою спеціалізованих автовозів у зручне для вас місце.

Велика частина вантажоперевезень по Україні здійснюється із залученням автомобільного транспорту. Але не всяка транспортно-експедиторська компанія готова організувати і провести доставку вантажів у контейнерах особливих категорій – негабаритних, великовагових, токсичних або швидкопсувних. Транспортування таких вантажів тягне за собою додаткові матеріальні витрати і чималі витрати часу на оформлення супровідної документації. А для нас такі специфічні вантажні перевезення, як перевезення рефрижераторного контейнера з рибою, перевалка негабаритних частин імпортного елеватора на флетреках, перевезення сульфіду амонію з використанням автотягачів ADR – звичайна робота.

Весь наш багатий досвід надання послуг з перевезення та перевалки різних вантажів у контейнерах – у Вашому розпорядженні.

Дивіться також
Залізничне перевезення контейнерів
Перевезення небезпечних вантажів
Експорт зерна та сільгосппродукції
Фрахтування контейнерів
Експорт контейнерів з України
Флексітанки, експорт олії
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.