Марка Русский военный корабль, иди на хуй!
Експедирування - невід'ємна і іноді визначальна частина торгових операцій. Використовуйте наш досвід, ми відкриті до співпраці й прагнемо до розвитку

Експорт зерна та сільгосппродукції

Експорт сільгосппродукції

Завдяки тісній співпраці з багатьма агротрейдерами, ми придбали багатий досвід експедирування практично всього асортименту сільгосппродукції. Експорт різних видів зернових, продуктів їх переробки, рослинних олій вимагають доброго знання специфіки вантажно-розвантажувальних операцій, умов і термінів безпечного перевезення.

Яке обладнання краще використовувати при перевантаженні, щоб не пошкодити зерно, як боротися з вологістю під час перевезення, як запобігти псуванню вантажу при тривалому і складному транспортуванні? Наші фахівці добре знають цю специфіку й раді поділитися з вами досвідом контролю якості та вимог до упаковки агропродукції, що експортується.

Експорт зерна в контейнерах через порти Одеса, Южний та Чорноморськ має цілий ряд характерних особливостей, що ускладнюють цей тип перевезень і вимагають від виконавця особливого професіоналізму. По-перше, потрібно відібрати порожній контейнер. У ньому не повинно бути запаху, пошкоджень, що можуть призвести до псування вантажу. По-друге, необхідно надійно встановити сепарацію у дверний отвір і зробити завантаження таким чином, щоб максимально використати вантажну місткість контейнера. Це дозволить скоротити собівартість транспортування зерна в цілому. Морське перевезення зерна з тривалим переходом вимагає додаткових заходів для забезпечення збереження вантажу, зокрема, в контейнері рівномірно розміщується силікагель. Інші зернові вантажі, будь то ріпак, ячмінь, кукурудза, сорго або соя, що перевозяться навалом в контейнерах, мають схожу специфіку.

Експорт зерна та сільгосппродукції

У тих випадках, коли сільгосппродукція відвантажується в упаковці, використовуються мішки або біг-беги, в які завантажуються «нішеві» культури, такі як просо, гірчиця, льон, коріандр, нут, вика, насіння соняшнику. Своїм клієнтам ми пропонуємо послуги з фасування.

На вимогу клієнта, наша компанія забезпечить фумігацію вантажу і одержання всіх необхідних сертифікатів на експортну сільгосппродукцію.

І ви можете бути впевнені, що автомобільні та контейнерні партії товару будь-якого обсягу будуть оброблені в ТОВ «Столес Лоджистік» однаково ретельно й оперативно.

Дивіться також
Митне очищення
Мультимодальні перевезення
Рефрижераторні перевезення
Морські контейнерні перевезення
Доставка вантажів від дверей до дверей
Логістичні послуги
Зв'язатися з нами:
Запит ставки
Запит ставки
Детальна інформація про Ваш вантаж і маршрут транспортування допоможе нам зробити вивірену пропозицію.
Тип контейнера:
Вага грузу:
Недостатня довжина повідомлення
Всі поля обов'язкові для заповнення
З технічних причин запит відправити не вдалося.
Спробуйте зв'язатися з менеджером по телефону.
Ваш запит відправлено успішно.