Stoles Logistic | Морські контейнерні перевезення вантажів - міжнародні перевезення небезпечних вантажів морем з Китаю на stoles.com.ua .
Міжнародні морські контейнерні перевезення з Китаю , Європи , перевезення небезпечних вантажів морським транспортом на Stoles Logistic .
морські перевезення , перевезення морським транспортом , міжнародні транспортування .
1391
page,page-id-1391,page-child,parent-pageid-1352,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Морські перевезення

Ми добре знаємо умови, в яких працюємо, і робимо все, щоб наші клієнти отримували таке ж задоволення від співпраці з ТОВ «Столес Лоджистік», як і від роботи з кращими європейськими компаніями.
   
Фрахт, узгодження, коносамент

Морські контейнерні перевезення – це область експедирування, що вимагає знання багатьох суміжних дисциплін і високого професіоналізму. Варто брати до уваги і те, що морський транспорт має свою специфіку організації роботи. І це ті вимоги, відповідно до яких формується команда наших фахівців. Як ці якості реалізуються на практиці? Судіть самі.

 

При фрахтуванні контейнерів, ми давно і тісно співпрацюємо з більшістю світових судноплавних контейнерних ліній, представлених в Україні. Ми знаємо їхні сильні і слабкі сторони. Китай, Європа, Північна, Південна Америка – порти у будь-якій частині світу добре знайомі нашим фахівцям з планування. Це дозволяє пропонувати нашим клієнтам оптимальні строки доставки та вигідні фрахтові ставки, планувати конкретні логістичні ланцюжки з урахуванням особливостей роботи кожної лінії. При необхідності, ми добиваємося у лінії додаткового вільного часу в порту призначення, захищаємо інтереси клієнта з інших можливих позицій.

 

Експедирування в порту. На цьому етапі не відбувається переміщення вантажу, але це один із самих складних і відповідальних етапів експедирування. Ця робота вимагає знання специфіки роботи галузі та усіляких контролюючих органів країни відправника. Вона пов’язана з великою кількістю узгоджень та віз з боку державних служб і з боку інших учасників транспортного процесу. З цією специфікою добре знайомі наші співробітники, оскільки всю роботу з експедирування контейнерів у портах Одеса та Іллічівськ ми проводимо самі, без залучення посередників. Багаторічний досвід роботи, відстеження поточних змін у законодавстві та галузевих інструкціях, добрі робочі відносини з портовими службами і налагоджена схема взаємодії зводять до мінімуму можливі помилки і непередбачені проблеми в процесі експедирування вашого вантажу.

 

Міжнародні морські перевезення контейнерів мають ряд особливостей для кожного вантажу, що перевозиться, і вимагають чіткого планування. Так, наприклад, перевезення зерна в контейнерах при довгих переходах судна пов’язано з небезпекою промокання вантажу. Для попередження цього ризику ми звертаємося в лінію з проханням про навантажування контейнерів із зерном в підпалубний простір. А, наприклад, небезпечні вантажі в контейнерах повинні забезпечуватися додатковою документацією. Морське перевезення такого вантажу узгоджується з лінійним агентом в кожному конкретному випадку. В лінію надаються IMO та UN номера вантажу за міжнародною класифікацією, додатково видається аварійна карта перевезення небезпечних вантажів – MSDS. Все це робиться ще до того, як вантажні митні декларації подаються на оформлення.

 

Морські перевезення повинні забезпечуватися точно визначеним пакетом супровідних документів. Це запорука мінімізації ризиків і успішного оформлення вантажу в порту призначення.

 

Наші співробітники приділяють особливу увагу деталям в коносаменті, оскільки цей документ відіграє ключову роль у транспортному процесі та є заставним документом. Зазвичай, виходячи з інструкцій замовника, видається чорнова копія (draft Bill of Lading), цю проформу документа ми відправляємо клієнту по електронній пошті. Після підтвердження і відплиття судна видається оригінал коносамента. Подальші коригування у вже виданий коносамент можливі тільки при здачі лінійному агенту трьох оригіналів. Але в деяких випадках коносаменти не видаються. Їх замінює телекс-реліз, який видається лінійним агентом в порту відправлення на підставі інструкцій експедитора. Цей документ в електронному вигляді відправляється лінійному агенту в порту призначення. Його можна коригувати у будь-який момент часу без зайвих витрат.

 

Морське перевезення вантажу в контейнері забезпечує високий рівень збереження вантажу і мінімальні ризики. Але, при необхідності, наші менеджери підкажуть оптимальну схему страхування і візьмуть на себе оформлення необхідних документів.

 
 

Вантажооборот за 2011 год
2025
Вантажооборот за 2012 год
2800
Партнерські лінії
20
 
 
Універсальність, збереження, швидкість?

Найбільш перспективним і пріоритетним способом доставки вантажів на сьогоднішній день є контейнерні перевезення. Перевезення контейнерів затребуване не тільки великими торговельними компаніями, а й підприємствами середньої та малої ланки, що здійснюють імпорт і експорт продукції.

 

Більшість клієнтів вибирають саме контейнерні перевезення, завдяки явним перевагам:

 

збереження вантажу. Жорстка конструкція контейнера захищає вантаж від можливої деформації під час вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування. Наявність вентиляції дозволяє підтримати необхідний режим перевезення. Герметичність контейнера зберігає вантаж від попадання вологи;

 

скорочення термінів на вантажно-розвантажувальні роботи, за рахунок чого скорочується час доставки вантажів;

 

можливість перевезення будь-якого вантажу, включаючи небезпечні, швидкопсувні, наливні, великотоннажні та негабаритні вантажі;

 

універсальність. Контейнер можна перевозити автомобільним, залізничним і морським транспортом, що дозволяє скоротити витрати часу і грошей на доставку вантажу в кінцевий пункт вивантаження;

 

можливість доставки збірних вантажів;

комп’ютеризація управління процесом доставки.

 

Перевезення контейнерів можливе будь-яким видом транспорту. Його вибір залежить від особливості вантажу і відстані, на яку вантаж повинен бути перевезений. Від цього ж залежить і ціна на транспортування вантажу.

 

Контейнерні вантажоперевезення автотранспортом найбільш затребувані при переміщенні продукції на території України.

 

Морські контейнерні вантажні перевезення сьогодні пов’язують більшість країн світу, роблять доставку вантажів з США або з Китаю в Україну максимально ефективними.

 

Важливу роль у морських контейнерних перевезеннях грає компанія-експедитор. Вона є важливою сполучною ланкою між основними учасниками транспортного процесу. Експедитор – це той, хто захищає інтереси замовника на всьому шляху проходження вантажу. Він завжди в курсі всіх нововведень у митному законодавстві, вміє оперативно вирішувати труднощі, що виникають в процесі доставки вантажу. Саме такою компанією є ТОВ «Столес Лоджистік», яка знаходиться в Одесі.

 

Скориставшись послугами нашої компанії, можете бути впевненими в тому, що вантаж буде доставлений адресату точно в обумовлений термін і з повним збереженням. Фахівці компанії повністю контролюють процес завантаження-розвантаження продукції та оформлення всієї необхідної супровідної документації.

 

Ми пропонуємо послуги з транспортування морем наливних вантажів за допомогою спеціальної тари – флексітанків, які розміщуються всередині контейнерів. Це виводить міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів на новий рівень.

 

Компанія «Столес Лоджистік» за час успішної роботи у сфері міжнародних перевезень значно підвищила свій професійний рівень. На даний час ми раді запропонувати своїм клієнтам вигідні умови транспортування вантажів, індивідуальний підхід та якісне обслуговування.