Stoles Logistic | Перевезення наливних вантажів в флексітанк : перевезення ємностей , товарів , транспортування олії в Одесі на stoles.com.ua .
Stoles Logistic - перевезення вантажів в флексітанк , соняшникової та рослинного масла , мазуту , транспортування бетону .
флекситанки , перевезення наливних вантажів , транспортування олії .
1376
page,page-id-1376,page-child,parent-pageid-1352,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Флексітанки

Те, що для інших інновація, для нас - повсякденна норма
   
Можливості, переваги

Актуальним трендом в логістиці сьогодні є використання флексітанків (flexitank) для транспортування рослинних олій, технічних рідин та інших наливних вантажів.

ТОВ «Столес Лоджистік» – одна з небагатьох компаній, що пропонують транспортування наливних вантажів із застосуванням цієї технології.

 

Флексітанк – це спеціалізована тара, багатошаровий вкладиш з харчового поліетилену, який встановлюється в стандартний морський двадцятифутовий контейнер. Для заповнення вантажем флексітанк обладнаний заливною горловиною з клапаном. Вага флексітанка 60 кг, вантажна місткість 24 куб.м, розташування заливної горловини може бути верхнім або нижнім.

 

Використання флексітанків дозволяє істотно знизити собівартість перевезення вантажів завдяки високій ефективності використання контейнера, збільшує швидкість навантаження і вивантаження. Флексітанки широко використовуються в Україні для експорту соняшникової олії.

 

Але робота з цим видом тари вимагає досвіду й особливої уваги до обладнання. Володіючи цим досвідом, співробітники нашої компанії відбирають для установки флексітанків тільки чисті і неушкоджені контейнери. Перед установкою флексітанка ретельно перевіряється поверхня контейнера на наявність можливих шорсткостей і нерівностей, які можуть пошкодити вкладиш. Після вибору контейнера стінки обшиваються гофрокартоном. Потім встановлюється заздалегідь приготована металева конструкція для забезпечення додаткової жорсткості при транспортуванні. Тильна стінка зашивається сепарацією і тільки після цього флексітанк готовий до використання.

 

Для забезпечення збереження вантажу ми використовуємо тільки високоякісні сертифіковані п’ятишарові флексітанки.

 
 

Максимальний обсяг (л)
24000
Максимальна брутто вага (кг)
22000
Вантажна місткість (м3)
24