Stoles Logistic | Доставка вантажів по Україні на stoles.com.ua .
Транспортна компанія Столес Лоджистік здійснює доставку вантажів в Україну , Київ , Одесу . Тел . 38 (067) 484 4577
доставка вантажу по Україні .
1906
page,page-id-1906,page-child,parent-pageid-1352,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Доставка вантажів від дверей до дверей

Неважливо, якого обсягу або складності робота, якщо ми за неї взялися - її вчасне виконання настільки ж важливе для нас, як і для Вас
   
Потрібний вантаж, у потрібному місці, в певний час

Організація міжнародних вантажоперевезень – процес складний, клопітливий і дуже відповідальний. Крім операцій, пов’язаних з власне доставкою вантажів, вантажовласникам неминуче доводиться стикатися з безліччю штатних і позаштатних ситуацій при оформленні документації, розмитненні, букеруванні або фрахтуванні. Фахівці нашої компанії візьмуть ці турботи на себе.

 

Ретельне планування доставки вантажу – це запорука успіху будь-якого транспортування.

 

Для замовника послуг з доставки вантажів в Україні завжди можна підібрати найбільш ефективний і недорогий спосіб транспортування. Всі морські перевезення – це змішаний спосіб транспортування, тому що вантаж необхідно доставити до порту або відвезти з нього за потрібним напрямком. Це може бути доставка сільгосппродукції в хоперах, транспортування деревини і колод на автотранспорті, а також доставка рослинної олії в флексітанках.

 

Компанія Stoles Logistic пропонує повний пакет послуг з експедирування вантажів в імпортному або експортному напрямку. За бажанням клієнтів, можливе виконання окремих видів послуг з доставки товару для стафірування в портах Одеса та Іллічівськ.