Stoles Logistic | Фрахтування судів в Одесі , букінг контейнера , морський фрахт - Stoles Logistic .
Столес Лоджистік - фрахтування морських суден , букінг контейнерів , фрахт танкерів , контейнерів в Україні
фрахтування автотранспорту , договір фрахтування судна , букінг контейнера .
1887
page,page-id-1887,page-child,parent-pageid-1352,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Фрахтування

Ви називаєте порти відправлення і призначення - ми робимо все інше
   
Вибір контейнерної лінії, букінг контейнерів

Для компаній, бізнес яких не обмежується територією одного континенту, схема доставки товарів покупцю набуває більш глобальний характер. Разом з цим у них з’являється проблема, вирішити яку самостійно не під силу практично жодній компанії. Великотоннажні судна здатні взяти на борт набагато більше вантажів, ніж їх може надати для відправки окремо взята фірма. Як власникам товарів, так і власникам суден організувати рейс балкера або танкера самостійно практично неможливо.

 

Власник транспорту прагне використовувати судно з максимальною віддачею, а власник вантажу зацікавлений здійснити його перевезення з мінімальними витратами. У контейнерних перевезеннях з таким завданням може впоратися транспортно-експедиторська компанія. Саме вона є тією ланкою, яка може налагодити взаємодію між судновласниками і вантажовласниками.

 

Етапи фрахтування контейнерів:

 

вибір контейнерної лінії;

визначення типу і кількості контейнерів;

розміщення і підтвердження букінга;

візування нарядів на відвантаження порожніх контейнерів;

отримання лінійних пломб;

подача наземного транспорту під вантаження порожніми контейнерами.

 

Доставка навантаженого контейнера в порт виконується точно відповідно до дати приходу судна і з урахуванням тимчасових витрат на вантажно-розвантажувальні роботи. Таким чином, витрати на зберігання вантажу мінімізуються, що особливо вигідно відправнику.

 

Англійське слово «booking» означає резервування чого-небудь. Бронювати, тобто заздалегідь замовляти, можна номер в готелі, апартаменти, заміський будинок, квиток на літак, навіть можливість ангажементу артиста, але у сфері вантажоперевезень під терміном букінг розуміють бронювання місця на судні і саму процедуру розміщення вантажу.

 

Порядок резервування місць вимагає дотримання певних бюрократичних і трудомістких процедур. Вантажовідправник, наприклад, повинен заповнити букінг-ноут (booking note), тобто заявку на бронювання. Акуратно і точно вести документообіг непросто. Склад і форма кожного паперу залежить від характеристик вантажу, місця відправлення, лінійного агента і порту відвантаження. До того ж вимоги до заповнення часто змінюються. Професіонали експедиторської роботи впораються з цими труднощами бездоганно, а вантажовідправник заощадить час, нерви і не зірве строки поставки через випадкові помилки.

 

Зміст букінг-ноут:

 

реквізити вантажовідправника і контакти відповідальних осіб;

найменування вантажу, його кількість і упаковка;

тип і кількість контейнерів;

дата готовності;

порти вантаження і вивантаження;

назва судна і номер рейсу.

 

Як тільки контейнерна лінія надсилає підтвердження букінга і надає номер, можна починати стафірування порожніх контейнерів та організовувати їх подачу замість завантаження.

 

Для транспортування вашого вантажу компанія «Столес Лоджистік» забезпечить фрахтування і букінг місць на судах, що йдуть з портів України, на вигідних для вас умовах.