Stoles Logistic | Експедиція вантажів , Внутріпортове експедирування - транспортно-експедиторська компанія Stoles Logistic .
Транспортно-експедиторські послуги в Одесі , міжнародне експедирування вантажів на stoles.com.ua . Здійснюємо експедирування контейнерів , вантажів в порту .
експедирування , транспортно-експедиторські послуги , експедиторські фірми
1352
page,page-id-1352,page-parent,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Експедирування вантажів

Створення синергії транспортного процесу
   
Внутрішньопортове експедирування, повний комплекс послуг

Надання експедиторських послуг передбачає комплекс заходів щодо розробки схеми маршруту для мінімізації часу перебування вантажу в дорозі, планування всього транспортного процесу і підготовки та оформлення всіх необхідних документів. Відправник може організувати завантаження контейнерів безпосередньо у себе на складі, або доставити продукцію в порт Іллічівськ чи Одесу. На територію терміналу товар привозиться в контейнерах, де він очікує своєї черги для розміщення на судні.

 

Внутрішньопортове експедирування – найскладніша частина транспортування контейнера. Це пов’язано з великою кількістю необхідних погоджень і віз, як з боку державних служб, так і з боку інших учасників транспортного процесу. Експедирування контейнерів має свою специфіку, з якою добре знайомі наші співробітники. Багаторічний досвід наших експедиторів і налагоджена схема роботи зводять до мінімуму можливі помилки і непередбачені проблеми.

 

Наша транспортно-експедиторська фірма, що добре зарекомендувала себе, стане надійним помічником для компанії, яка здійснює зовнішньоекономічну діяльність морськими контейнерними перевезеннями. Проблеми в процесі експедирування контейнера.

 

Міжнародне експедирування вантажів дає можливість повністю контролювати місцезнаходження товарів в дорозі. Морське перевезення можуть тривати до двох місяців. Експедиторська компанія постійно стежить за переміщеннями контейнерів. Особливо це важливо в тих випадках, коли вантаж слідує транзитом через закордонні порти, де його перевантажують на інші судна.

 

Добре зарекомендувала себе наша транспортно – експедиторська фірма стане надійним помічником для компанії, яка здійснює зовнішньоекономічну діяльність морськими контейнерними перевезеннями.